جراح بینی خوب در تهران

براساس گزارش هایی که به دست آمده است جراحی بینی در ایران بسیار رایج است و بیشترین جراحی بینی در این کشور انجام می شود و اکثر افراد برای اینکه مشکلات بینی خود را رفع کنند تصمیم به جراحی بینی می گیرند . به همین دلیل انتخاب جراح بینی خوب در تهران یکی از مسائلی است که باید با دقت انجام شود چون اگر جراح بینی خوبی انتخاب نشود موجب می شود بیمار از جراحی بینی خود رضایت قابل قبولی را دریافت نکند و امکان دارد با مشکلاتی بعد از عمل روبرو شود که امکان دارد این مشکلات به آسانی برطرف نشوند و هزینه های زیادی را از آن خود کند .

دکتر سامان خرمی نژاد جراح – متخصص گوش و حلق و بینی یک جراح بینی خوب در تهران می باشد . وی با سابقه چندین ساله که در زمینه جراحی بینی دارد توانسته است رزومه خوبی از خود به جای بگذارد .  دکتر خرمی نژاد جراحی بینی را همواره با متد و تکنیک های مدرن و جدید انجام می دهد و می تواند بینی را متناسب با دیگر اجزای صورت عمل کند بدین منظور نتیجه قابل قبولی را از آن بیمار می کند . جهت مشاروه و تعیین وقت قبلی می توانید با شماره های ۲۲۳۹۹۸۱۴ – ۰۹۱۲۳۹۴۷۸۲۸ تماس حاصل فرمائید .

تجربه جراح

در زمان جراحی بینی توصیه می شود تعدای از جراحانی که دارای تجربه زیادی هستند و مهارت های به خصوصی در رابطه با این موضوع دارند در نظر گرفته شود . بینی جز اعضا بسیار مهمی می باشد که در مرکز صورت قرار دارد و یک جراح بینی خوب در تهران باید این را در نظر داشته باشد بینی می بایست با دیگر اجزای صورت تناسب کافی را داشته باشد که موجب جذابیت بیشتر صورت می شود و این هنر یک جراحی بینی می باشد که با توجه به مهارت و تخصصی که در زمینه پزشکی دارد قادر باشد به کمک هنر زیبایی – نتیجه جراحی بینی را رضایت بخش ارائه دهد .

افرادی که تمایل به جراحی بینی دارند اغلب درگیر موضوعی هستند که بسیار در رابطه با آن نگران هستند و آن هم انتخاب یک جراح بینی خوب می باشد چون با انتخاب یک جراح بینی خوب که دارای تجربه و مهارت خاصی است می توان نتیجه قابل قبولی از جراحی بینی دریافت کرد . می توان این مسئله را با دریافت اطلاعات لازم در زمینه جراحی بینی و جستجو و در نظر گرفتن ملاک های مهم یک جراح بینی خوب و مشاهده نمونه کارهای جراح برطرف کرد .

جراح بینی خوب در تهران

جراح بینی خوب در تهران

جراح بینی خوب در تهران می بایستی زمانی که بیمار به آن مراجعه می کند پوست – استخوان بندی و غضروف بیمار را بررسی کند و براساس این سه ملاک و مشخصه متد و تکنیک مورد نیاز را در جراحی انتخاب کند و انجام دهد .

با در نظر گرفتن خواسته و انتظار بیمار می بایستی پیش از این که جراحی بینی انجام شود یک جلسه مشاوره لازم بین بیمار و پزشک انجام شود که در این جلسه پزشک باید از خواسته بیمار اطلاعات لازم را کسب کند و در رابطه با جراحی توضیحات لازم را به بیمار ارائه دهد.

در زمانی که جراحی بینی انجام می شود بینی نبایست به اندازه بسیاری کوچک شود تا عمل تنفس بیمار بعد از عمل دچار اختلالاتی نشود و بیمار در رابطه با نفس کشیدن با مشکلاتی روبرو شود و همین طور بینی باید با دیگر اجزای صورت تناسب داشته باشد و اگر این چنین نباشد بر جذابیت چهره و صورت تاثیران منفی می گذارد .

نتیجه گیری

کسانی که تمایل به جراحی بینی دارند به علت اینکه این جراحی بسیار حساس است و باید به نحو احسن انجام شود می بایست در انتخاب جراح بینی خود دقت بسیاری کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هشت =