جراحی نوک بینی

بعضی از افراد امروزه متقاضی جراحی بینی هستند . اکثر کسانی که تصمیم به این جراحی می گیرند و حاضر هستند زیر تیغ جراحی روند تنها دلیلشان زیبایی و جذابیت بیشتری است .

جراحی نوک بینی

جراحی نوک بینی

صورت و چهره یکی از اعضای بدن می باشد که در روابط اجتماعی بسیار مهم می باشد و در صورت وجود کمترین نقصی در آن  باعث می شود اعتماد به نفس فرد کمتر شود . به همین خاطر بعضی از افراد برای رفع کردن عیوب موجود در چهره خود تصمیم به انجام جراحی بینی می گیرند . جراحی بینی امکان دارد به دلیل های مختلف صورت نگیرد مثل جراحی بینی برای اختلالات در عمل تنفس یا جراحی بینی برای بزرگ بودن بینی ، جراحی نوک بینی و جراحی افتادگی نوک بینی و بیش از حد بزرگ بودن نوک بینی ، یکی از راه های جراحی بینی جراحی نوک بینی می باشد که معمولا برای فرم دهی به قسمت نوک بینی در کسانی که نوک بینی آن ها بیش از حد به طرف پایین باشد و یا برش در نوک بینی و اختلالاتی از این جمله که تنها در قسمت نوک بینی وجود دارد . جراحی نوک بینی فقط شامل نوک بینی است و به دیگر قسمت های نواحی بینی هیچگونه ارتباطی ندارد . جراحی نوک بینی از درون بینی صورت می گیرد و جراح بینی از درون بینی تغییرات لازم را روی استخوان و غضروف بینی انجام می دهد و بخیه ها از داخل خورده می شوند . به همین علت هیچگونه آثار و اسکاری از قسمت خارجی بینی قابل مشاهده نمی باشد و این یکی از مزیت های جراحی نوک بینی است .

به وسیله جراحی نوک بینی ، نوک بینی را می توان به سمت بالا داد و خوش فرم کرد . جراحی افتادگی نوک بینی تحت نظر بیهوشی و در 45 دقیقه صورت می گیرد . اصولا از بخیه های قابل جذب استفاده می شود و به همن علت احتیاجی به کشیدن بخیه ندارد . پس از جراحی نوک بینی ، بینی پانسمان می شود و از روز بعد از جراحی بینی بیمار می تواند به فعالیت های روزانه خود رسیدگی کند . به مدت 5 روز پس از جراحی ، پانسمان بینی برداشته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − پنج =